1/5
Wybierz dietę
1/5
Wybierz idealną dietę dla ciebie
Wybierz rodzaj diety zgodny z twoimi preferencjami
Dieta Ketogenicz…
Dieta Ketogeniczna w swoim założeniu redukuje węglowodany do absolutnego minimum, a kalorie czerpie głównie z białek oraz tłuszczy - niezwykle skuteczna przy redukcji masy ciała. Eliminuje poczucie ciężkości, ma niezwykle pozytywny wpływ na samopoczucie oraz energię w ciągu dnia dzięki tłuszczom, które trawią się powoli i zapewniają stabilny dopływ energii bez skoków insuliny.
Dieta Light
NAJPOPULARNIEJSZY WYBÓR. Podstawowym założeniem diety odchudzającej jest dostarczanie mniejszej ilości kalorii, niż spalamy w ciągu dnia. W naszej diecie Light kalorie czerpiemy z produktów wysokiej jakości, lekkostrawnych z wysoką biodostępnością makro i mikro elementów. Ponadto wiemy, że dieta która nie jest smaczna, nie jest przestrzegana. Dlatego w naszej diecie odnajdziesz nie tylko pyszne obiady, śniadania czy kolacje, ale także pyszne desery w wersji fit.
Dieta Paleo
Dieta, która w swoich założeniach eliminuje produkty wysoce przetworzone, nawiązuje do żywienia naszych przodków sprzed tysięcy lat. W swojej strukturze jest zbliżona do diety ketogenicznej, zawiera jednak większą ilość węglowodanów. W zależności od naszego trybu pracy, ilości aktywności fizycznej, a także celu - dieta Paleo może być zarówno świetnym narzędziem do redukcji masy ciała, jak i sposobem na codzienna dietę oraz utrzymanie wagi w dobrym zdrowiu.
Dieta Sportowa
Dla aktywnych! Jeśli trenujemy w sposób intensywny, jeśli chcemy maksymalizować nasze osiągnięcia, potrzebujemy do tego kalorii, dużo kalorii. Kalorii pochodzących z wysokiej jakości produktów, wysoko przyswajalnych białek, węglowodanów złożonych, zdrowych tłuszczy, a także witamin i minerałów ze świeżych warzyw i owoców. Tylko w takich warunkach nasze ciało i nasz umysł są w stanie pracować cały dzień na najwyższych obrotach.
Dieta Wege+Ryby
Nasza propozycja dla osób które wykluczają w swojej diecie mięso, ale jednocześnie nie rezygnują z nabiału i ryb. Dania i bilans makroskładników jest podobny do naszej diety Light, przy czym białko pochodzi przede wszystkim z ryb, jaj, nabiału, roślin strączkowych, czy tofu.
5/5
Wybierz dodatki
Wybierz dodatki
5/5
DODATKI
Wybierz dodatki dla Twojej diety!
Wybrana dieta
Dieta ABC
kcal
Wybierz dodatki dla Twojej diety!
Zestaw sztućców
1,00 zł / Dzienna
Do zapłacenia 450 zł
Podsumowanie

Dane do zamówienia

Dane do zamówienia

Dane klienta
Dane dostawy
Skopiuj dane klienta
  • Niestety nie prowadzimy dostaw pod wskazany adres. Prosimy podaj inny adres.
  • Pod podany adres była już zamówiona dieta testowa. Wybierz inną dietę.
Dane do faktury
Skopiuj dane klienta

Wybierz metodę płatności

Wybierz metodę płatności

Twój koszyk

Nazwa produktu
cena brutto
Opcjonalne dodatki
Wpisz kod rabatowy >
Kwota netto
Vat

Kwota brutto
Kwota brutto
Rabat

Łącznie do zapłaty