NATURFIT CATERING

Diety Naturalnie Smaczne

Zamów dietę

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej
41cfc0d1f2d127b04555b7246d84019b4d27710a3f3aff6e7764375b1e06e05d
STREFA DOSTAW

TUTAJ DOSTARCZYMY TWOJA DIETĘ !

ZAMÓW

Dlaczego warto wybrać Naturfit Catering ?

Pyszne posiłki

Z Naturfit masz zawsze gwarancje wyśmienitego smaku każdego posiłku!

Dieta dopasowana do twoich potrzeb!

Jadłospisy opracowane przez dietetyka specjalnie dla Ciebie!

Najwyższa jakość produktu!

Specjalnie dla Ciebie codziennie dostarczamy świeżę, smaczne posiłki przygotowane z najwyższej jakoś wyselekcjonowanych produktów!

NASZ ZESPÓŁ

Firma Naturfit to pasjonaci dobrego jedzenia i zdrowego trybu życia. Naszym celem nie było stworzenie klasycznych diet, naszym celem było stworzenie wybornych dań, o których nikt nie pomyśli „dieta”,a które dzięki unikalnej kombinacji makro i mikro składników tworzą menu równie skuteczne z punktu widzenia dietetyki, co pyszne z punktu widzenia naszego podniebienia . Po wielu miesiącach pracy nad naszymi recepturami, w konsultacji z naszymi dietetykami z dumą możemy zaprezentować Państwu Naturfit Catering - wszystko czego można oczekiwać od cateringu i trochę więcej.

Emilia Gierada

Dietetyk


Dietetyk, specjalista ds. żywności i żywienia oraz specjalista leczenia dietetycznego zaburzeń endokrynnych. Wykształcenie zdobyłam na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Od ponad 10 lat doradzam pacjentom indywidualnym w poradni dietetycznej oraz współpracuję z cateringami dietetycznymi. Jestem autorką oraz konsultantem merytorycznym licznych publikacji eksperckich dotyczących dietetyki i edukacji żywieniowej.

PARTNERZY

Zamów już dziś zestaw próbny!

zacznij już dziś od 50 zł za dzień

ZAMÓW
KONTAKT

Skontaktuj się z nami już dziś!